27 Nisan 2011 Çarşamba

Doğayı dinlemek insanları dinlemekten iyidir ;)


hadi en baştan başlayalım sorular sormaya hayata?
yeni hobim bu olabilir bak sahiden zevk almaya başladım, paso soru soruyorum :)
cidden ruh terapisi gibi olmaya başladı bana bu, çünkü sordukça,sorguladıkça biraz daha yaklaşıyorum cevaplara, anlamak amacım değil aslında öğrenmek daha makul benim için, mümkün olduğunca bilmek istiyorum,
yanlış bilmek istemiyorum elbette, ki bu egoistlikte zor olur :) bi gün bi yerlerde bi patlamam olucak ona
şüphem yok, şu dünyada bir şekilde ismimi duyurmadan gidesim pek yok, en kötü ölür mölürsem belki birileri bi şekilde bahsetsin benden ya :)
herşeyi veya birşeyleri değiştirmek isteyen ama hiçbirşeyi ve herşeyi zerre kadar değiştiremeyen kız desinler mesela bana :))
komik olurdu :)) öle bi şansım olursa bende izler keyiflenirdim :)
mutlu olmak istiyorum ama herkes gibi, çok uç birşey değil ki, mutluluğunda farkları var elbet, ben demiyorumki şatolarda yaşıyım 20 tane uşağım olsun :) gerçi olsa demem yani alın bunları ben hallederim diye :) ama işin özü ufak tefek şeylerlede yaşayabilirim yani bu kast ediyorum, mesela onunda bir ölçüsü var bence, kuru ekmeği kast etmiyorum elbette , kimse gördüğü günden geri düşmesin elbet bunu umud ederim genellikle, kesinlikle şartlara göre bir yaşam standardı belirlenmeli, ve onun doğrultusunda yaşanmalı diye düşünüyorum, yanlışsada bana yanlış :)şansa yaşanmaz... biraz plan şart, he karşına olmadık şeyler çıkar, onlarlada başa çıkmak için aklını fikrini ve tecrübeni ortaya koyacaksın. baktın olmuyo akışına bırakmak pek çok konuda işe yarar ;)soruları soralım... unutmadan
aşk varmı? öldükten sonra ne olucak?
insanlık nereye gidiyor?
para huzurmudur?
... cevaplara geçmeyelim tartışmayalım bile, ne yapalım biliyormusunuz...
alayını akışına bırakalım :)
bu seferlik böyle olsun..
biraz boşvermek, biraz sallamak
takmamak gerek.
gülümsemek, doğanın farkında olmak...
insanların yarattıklarından,icat ettiklerinden çok keşvettikleriyle yani onların yaratmadıklarıyla ilgilenmenizi öneririm... işte ozaman bu kalabalığın uğultusu dinip, güzel kuş cıvıltılarını, çağlayanların şırıltısını,coşkusunu,rüzgarın uğultusunu hissedebilirsiniz.. ;)

Hiç yorum yok: