27 Nisan 2011 Çarşamba

Hayallerimle birlikte öleceğimbu gün birşeyi anladım
hayallerimle birlikte ölücem.

derlerya mezara hiç bişi götüremiyorsun diye,
ben hayallerimi götürücem çünkü yaşarken hiç birini gerçekleştirememiş olucam muhtemelen... 22 yılda gerçekleşen bir hayalim varmı? durup bi düşünelim... hayır yok.
bundan sonrası için umut taşıyormuyum?
pek yok gibi...

benim burdan çıkardığım sonuç mutsuz olduğum.
burcum kova daha önce söyledim mi bilmiyorum, hayatımın şu son 2 senesi berbat geçiyor diyebilirim, geçen gün bir tv programına çıkan astrolog olan hanımefendi, kova burcunun son 2 senesinin çok mutsuz geçmekte olduğunu söyledi.. normalde çok böyle şeylerin tesirinde kalmam, hatta inanmam pek. derim özelliklerini taşıyorum ama karakteristik sadece, bu gün çarşıya çıkma yarın aşk için güzel günlere pek inanmıyorum. ama bi yanımda dedi, lan yoksa benim mutsuzluğumun sebebi neptün mü_? :)))
onuda geçtim, kovalar üretemediklerinde mutsuz olurlar dedi, ve ben harbiden üretemiyorum, daha doğrusu alan sıkıntısı yaşıyorum.,
şu yaşıma kadar girişmediğim bi alan kaldımı?
torna tesviye var sanırım birtek :)
bir konuda uzmanlaşmak eminim daha iyi olucaktı, ama içimdeki öğrenme,öğretme,anlatma ve anlama arzusunu dindiremedim, pek çok kez düşündüm... ne olsam ne olsam... bulamadım hala bulamıyorum... biçilen mesleklerin içinde benim olabileceğim birşey bulamıyorum ben bunların hepsinden fazlayım bence, hatta aslında bence ben bir sanatçıyım, çünkü sanatın pek çok alanıyla ilgileniyorun, he istisna olan kısım amatör üm, buda demektirki, kaide bozulmaz.

takip edenim yok diye yapmaktan haz duyduğum mutlu olduğum şeyden vazgeçmek istemiyorum. dünyadaki pek çok değer niceliğini ve niteliğini yitirirken, ölüceksemde doğrularım ve hayallerimle ölmeyi tercih ediyorum. sadece param yok diye gerçekleşmeyecekse o hayaller. gerçekleşmesinler.

Hiç yorum yok: